Pambuka

Nganyarke keamanan sampeyan kanthi sistem Akses Keypad Tutul WIFI sing canggih. Dirancang kanggo omah lan bisnis modern, kunci elektronik sing kuat iki nggabungake-teknologi biometrik mutakhir kanthi gampang konektivitas cerdas. Nawakake solusi kontrol akses sing lancar lan aman, kabeh dikelola kanthi gampang saka smartphone sampeyan.
☆Remote Smart Management karo Tuya:Integrasi karo modul WIFI Tuya sing kuat, Akses Keypad Tutul WIFI nyambung langsung menyang jaringan asal. Ngatur akses pangguna saka ngendi wae ing donya liwat aplikasi Tuya Smart sing intuisi (kasedhiya kanggo iOS lan Android). Menehi utawa mbatalake akses langsung, tanpa perlu tombol fisik.
☆Keamanan & Kontrol sing Ditingkatake:Njaga kontrol lengkap babagan properti sampeyan. Sampeyan bisa kanthi gampang nambah utawa mbusak pangguna langsung liwat app lan nyetel watesan wektu tartamtu kanggo saben pangguna, sampurna kanggo housekeepers, tamu, utawa buruh layanan. Deleng cathetan pambuka ing wektu nyata-kanggo ngawasi kabeh kegiatan mlebu lan metu.
☆Akses Sementara Fleksibel:Ngasilake tembung sandhi sauntara-sawijining wektu utawa periode{1}}khusus kanggo pengunjung. Fitur iki becik kanggo menehi akses jangka pendek- marang personel pangiriman, tamu, utawa rental liburan tanpa ngrusak kode keamanan utama sampeyan.
☆Awet lan Cuaca -Desain Tahan:Dibangun kanggo awet, kunci kasebut nduweni omah logam sing padhet kanthi desain anti-desain vandal, nyedhiyakake resistensi sing apik kanggo mlebu paksa. Rating anti banyu IP66 njamin kinerja sing dipercaya ing njaba, tahan udan, bledug, lan suhu sing ekstrem.
☆Becik Kanggo:Omah Omah, Sewa Liburan (Airbnb), Gedung Kantor, Komunitas Gate, lan properti liyane sing mbutuhake kontrol akses sing dipercaya lan cerdas.
☆Konektivitas:Wi-Fi (Tuya Smart Ecosystem)
☆Metode mbukak kunci:Capacitive Fingerprint, EM RFID Card, Touch Keypad (PIN Code), Sandi Sementara
☆Manajemen Aplikasi:Tuya Smart App (iOS & Android)
☆omah:Metal, Anti{0}}perusak
☆Rating tahan cuaca:IP66
☆Tipe kertu sing didhukung:kertu EM
Spesifikasi
|
Kapasitas pangguna Pangguna umum |
1000 |
|
Tegangan operasi |
12 ~ 18V DC |
|
Pembaca kertu jarak |
EM + Mifare |
|
Teknik Radio |
125KHz +13.56MHz |
| Maca Range | 1~3 cm |
|
Sambungan Wiring |
Output relay, tombol metu, weker, lawang kontak, Wiegand input / output |
|
Relay |
Siji (NO, NC, Umum) |
| Output Relay sing bisa diatur | 0~99 Detik (standar 5 detik) |
| Beban Output TimeLock | Maksimum 2Amp |
|
Antarmuka Wiegand |
Kartu EM: Wiegand 26~44 bit input & output. kertu Mifare: Wiegand 26 ~ 44bits 56 bit, 58 bit input & output. (Pabrik standar: Wiegand26bits kanggo kertu EM, Wiegand 34bits kanggo kertu Mifare) |
| Output PIN | 4 bit, 8 bit (ASCII), 10 digit VIrtual Number (Default Pabrik: 4 bit) |
|
Lingkungan |
Ketemu IP66 |
| Suhu operasi | -20 derajat ~ 60 derajat (-13 derajat ℉ ~ 140 derajat F) |
|
Kelembapan Operasi |
0% RH ~ 98% RH |
| Warna Fisik | Seng -Paduan |
| ukuran | L140xW43.5xD22(mm) |
| Bobot Unit | 330g |
| Bobot Pengiriman | 405g |
Panas Tags: akses keypad tutul wifi, produsen akses keypad tutul wifi China, pemasok