Pambuka

Akses Sidik Jari Bluetoothminangka kontroler akses mandiri multifungsi siji lawang utawa maca output Wiegand. Iku nggunakake Atmel MCU njamin kinerja stabil. Operasi iki gampang banget kanggo pangguna-, lan sirkuit daya -sepele ndadekake umure dawa.Akses Sidik Jari Bluetoothndhukung 1.000 pangguna (988 pangguna umum +2 pangguna gupuh +10 pangguna pengunjung), kabeh data pangguna bisa ditransfer saka siji menyang liyane (kajaba pangguna bekas driji). Ndhukung mode multi akses ing akses kertu, akses PIN, akses sidik jari, akses kertu + PIN, utawa akses multi kertu/PIN/sidik jari. Nduwe fitur tambahan kalebu ndhaptar blok, interlock, antarmuka input & output Wiegand...etc.Tiga Versi Opsional:Piranti kanthi fungsi Bluetooth iku opsional Piranti kanthi kapasitas pangguna gedhe opsional Piranti kanthi fungsi WiFi opsional
☆ Sensor sidik jari kapasitif, tombol tutul
☆Kasus logam, anti-perusak
☆ Anti banyu, cocog karo IP66
☆ Panjang PIN: 4 ~ 6 digit
☆ Kertu EM, kertu EM + Mifare opsional
☆EMcard: Wiegand 26~44 bit input & output
☆Kartu Mifare: Wiegand 26~44bits,56bits,58bitsinput & outpl
☆ Bisa digunakake minangka maca Wiegand kanthi output LED & buzzer
☆ Ndaftar blokir kertu
☆Tri{0}}tampilan status LED warna
☆ Output weker & buzzer terpadu
☆ Mode pulsa, mode Ngalih
☆Data pangguna bisa ditransfer (kajaba pangguna bekas driji)
☆2 piranti bisa interlocked kanggo 2 lawang
☆Dibangun-in light dependent resistor (LDR) kanggo anti tamper
☆ Keypad lampu latar, bisa nyetel OFF otomatis sawise 20 detik
Spesifikasi
|
Kapasitas pangguna Pangguna umum |
1000 |
|
Tegangan operasi |
12 ~ 18V DC |
| Arus Idle | <60mA |
| Arus Kerja | <150mA |
|
Pembaca kertu jarak |
EM + Mifare |
|
Teknik Radio |
125KHz +13.56MHz |
| Maca Range | 1~3 cm |
|
Sambungan Wiring |
Output relay, tombol metu, weker, lawang kontak, Wiegand input / output |
|
Relay |
Siji (NO, NC, Umum) |
| Output Relay sing bisa diatur | 0~99 Detik (standar 5 detik) |
| Beban Output TimeLock | Maksimum 2Amp |
|
Antarmuka Wiegand |
Kartu EM: Wiegand 26~44 bit input & output. kertu Mifare: Wiegand 26 ~ 44bits 56 bit, 58 bit input & output. (Pabrik standar: Wiegand26bits kanggo kertu EM, Wiegand 34bits kanggo kertu Mifare) |
| Output PIN | 4 bit, 8 bit (ASCII), 10 digit VIrtual Number (Default Pabrik: 4 bit) |
|
Lingkungan |
Ketemu IP66 |
| Suhu operasi | -20 derajat ~ 60 derajat (-13 derajat ℉ ~ 140 derajat F) |
| Kelembapan Operasi | 0% RH ~ 98% RH |
|
Warna Fisik |
Seng -Paduan |
| ukuran | L140xW43.5xD22(mm) |
| Bobot Unit | 330g |
| Bobot Pengiriman | 405g |
Aplikasi
Panggonan Umum
Kayata sekolah, komunitas omah, rumah sakit, perpustakaan, stasiun sepur, stasiun sepur, lsp.
Perusahaan lan Institusi
Kayata gedung perkantoran, perusahaan, pabrik, lsp.
Kemasan
Kaping pisanan, mbungkus peralatan ing tas plastik
Banjur sijine ing kothak karton khusus
Panas Tags: akses sidik jari bluetooth, produsen akses sidik jari bluetooth China, pemasok