Ringkesan produk

Sistem Kontrol Akses Pangenalan Wajah WiFi minangka solusi keamanan sing canggih-dirancang kanggo omah modern, kantor, lan ruang komersial. Nggabungake teknologi pangenalan rai sing canggih karo konektivitas nirkabel, sistem iki nyedhiyakake kontrol akses sing cepet, akurat, lan tanpa kontak nalika njamin keamanan sing dhuwur lan gampang digunakake.
☆Pangenalan Wajah Kacepetan Dhuwur-:Ngenali pangguna sing sah ing sawetara detik kanthi akurasi 99,8%, sanajan ing kahanan cahya sing surem-
☆Konektivitas WiFi:Manajemen akses remot liwat aplikasi smartphone, ngidini admin nambah, mbusak, utawa matesi pangguna ing wektu nyata.
☆Teknologi Anti-Spoofing:Nyegah akses ora sah nggunakake foto, topeng, utawa video kanthi deteksi langsung.
☆Dhukungan Pangguna Multi{0}}:Nyimpen ewonan profil rai, cocog kanggo kantor, omah cerdas, hotel, lan komunitas sing gated.
☆Pilihan Panyimpenan Cloud & Lokal:Kanthi aman log cathetan entri / metu karo serep maya opsional kanggo trek audit.
☆Integrasi Gampang:Bisa digunakake karo sistem keamanan sing ana, kunci lawang, lan otomatisasi omah sing cerdas (kompatibel karo Zigbee, RFID, lan aplikasi seluler).
☆Desain tahan cuaca:Dibangun kanggo tahan kahanan njero ruangan lan ruangan (dirating IP65 kanggo tahan bledug/banyu).
☆Aplikasi:
Kantor Perusahaan:Aman wilayah diwatesi karo entri touchless.
Omah Pintar:Akses tanpa kunci kanggo kulawarga lan pengunjung sing dipercaya.
Hotel & Apartemen:Cepet mlebu tamu -tanpa tombol fisik.
Gym & Anggota-Mung Klub:Nyegah enggo bareng akses sing ora sah.
Spesifikasi
|
Kapasitas pangguna Panganggo pasuryan |
5300 |
|
Panjang PIN |
4-6 angka |
|
Tegangan operasi |
12 ~ 18V DC |
|
Pembaca kertu jarak |
EM + Mifare |
|
Teknik Radio |
125KHz +13.56MHz |
| Maca Range | 1 ~ 3 cm |
|
Sambungan Wiring |
Output relay, tombol metu, weker, kontak lawang, input / output Wiegand |
|
Relay |
Siji (NO, NC, Umum) |
| Output Relay sing bisa diatur | 0~99 Detik (standar 5 detik) |
| Beban Output TimeLock | Maksimum 2Amp |
|
Antarmuka Wiegand |
Kartu EM: Wiegand 26~44 bit input & output. kertu Mifare: Wiegand 26 ~ 44bits 56 bit, 58 bit input & output. (Pabrik standar: Wiegand26bits kanggo kertu EM, Wiegand 34bits kanggo kertu Mifare) |
| Output PIN | 4 bit, 8 bit (ASCII), 10 digit VIrtual Number (Default Pabrik: 4 bit) |
|
Lingkungan |
Ketemu IP66 |
| Suhu operasi | -20 derajat ~ 60 derajat (-13 derajat ℉ ~ 140 derajat F) |
| Kelembapan Operasi | 0% RH ~ 98% RH |
|
Warna Fisik |
Seng -Paduan |
| ukuran | L140xW68xD25 (mm) |
| Unit Bobot | 500g |
| Bobot Pangiriman | 615g |
Kenapa Pilih Sistem Kita
Ora kaya kertu kunci tradisional utawa scanner bekas driji, Kontrol Akses Pangenalan Wajah WiFi ngilangi risiko kapercayan sing ilang lan nyuda masalah kebersihan. Kanthi tandha -wektu nyata lan manajemen remot, sampeyan njaga kontrol lengkap babagan sapa sing mlebu ing papan sampeyan-kapan wae, ing ngendi wae.
Kepatuhan & Keamanan
Transmisi data sing dienkripsi
Ndhukung keamanan WiFi WPA3.
GDPR/CCPA tundhuk
Pangreksan privasi data pangguna.
Panas Tags: akses pangenalan rai wifi, produsen akses pangenalan rai wifi China, pemasok