Produk Brief Pambuka

Munculé turnstile tripod vertikal wis prangko lan kawangun dening standar domestik 304 stainless steel plate, kang ayu lan loman ing wangun, teyeng -bukti, awet, lan bisa nolak karusakan external.
☆Kanthi fungsi inspeksi dhewe-bit nol{1}}, gampang kanggo pangguna kanggo njaga lan nggunakake.
☆Semi-otomatis 60-degree anti-gerakan mbalikke nalika gerakan anti-tabrakan kanthi otomatis, kunci kopling.
☆ Sadurunge nampa sinyal mbukak, turnstile bakal ngunci kanthi otomatis.
☆ Gratis wacana nalika daya mati, ketemu requirement geni. Daya otomatis lengkap-aktif, kutub otomatis munggah, semi-daya otomatis-aktif, kutub angkat manual.
☆ Fungsi reset otomatis: Sawise gerbang dibukak, yen wong mlaku ora liwat ing wektu sing ditemtokake, sistem bakal kanthi otomatis mbatalake ijin pass saka pejalan kaki. Wektu reset yaiku 1S ~ 60S.
☆Petugas kontrol-siji utawa loro-bisa mlebu lan metu.
☆Papan indikator arah super{0}} padhang menehi pituduh marang kahanan lalu lintas.
☆Bisa manager lan long-range ngontrol turnstile langsung kanthi ngatur komputer.
Jinis lan Extensibility
Klasifikasi miturut Arah Lalu Lintas
Turnstiles tripod siji arah
Ngidini lalu lintas mung siji arah lan cocog kanggo skenario kanthi lawang mlebu lan metu sing kapisah (kayata pabrik lan gudang).
Turnstiles tripod rong arah
Ndhukung lalu lintas -kalih arah lan cocok kanggo lokasi sing mbutuhake mlebu lan metu sing fleksibel (kayata mall blanja lan papan sing apik).
Klasifikasi miturut Fungsi
dhasar
Ndhukung mung akses geser kertu, nawakake biaya sing murah lan cocok kanggo skenario-anggaran.
Cerdas
Nggabungake pangenalan rai, pangukuran suhu, pembayaran seluler, lan fitur liyane kanggo nambah efisiensi pangolahan tiket lan pengalaman pangguna.
Bisa disesuaikan
Ngatur tampilan (contone, logo, warna), ukuran, lan fungsi (contone, layar pariwara, pituduh swara) kanggo nyukupi kabutuhan pelanggan.
Spesifikasi
| Model | YD_R538SG |
| Bahan omah | 304 # baja tahan karat |
| Tegangan kerja | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Gerakan kerja | Katup solenoid DC24V nambah penyerap kejut (mantap stabil kanthi gangguan swara) |
| Ukuran | L1200 * W280 * H990mm |
| Jembar lengen | 500 mm |
| arah | siji utawa bi{0}}arah (opsional) |
| lampu LED | panah arah |
| Lingkungan kerja | njero ruangan / ruangan (karo tarub liwat) -10℃-70 degree |
| Kelembapan relatif | Kurang saka utawa padha karo 90% bebas koagulasi |
| Wektu mbukak | 0,2 detik |
| Kacepetan pass | 25 wong / min |
| Muncul | Nalika dipateni, lengen mbukak kanthi otomatis |
| MTBF | 10 yuta kaping |
| Antarmuka input | +12V level signal or pulse width>100ms 12V pulse, drive current>10mA |
Panas Tags: vertikal tripod turnstile, China vertikal tripod turnstile produsen, supplier